Hakkımızda

Armağan Medya Grubu öncü, yenilikçi ve istikrarlı kimliğiyle Karadeniz Bölgesi başta olmak üzere Türkiye’de medya sektörüne yön veren bir şirkettir.

Statüko Dergisi’nin 2010'da gruba katılmasının ardından faaliyetlerine başlayan grup, 2009'dan bugüne önemli marka ve kuruluşlarla çalışmakta ve sektöründe önemli atılımlar yapmaya devam etmektedir. 

TV'den internete, radyodan dergiye medyanın pek çok kolunda faaliyet gösteren Armağan Medya Grubu, prestijli yayınları ve kaliteli yayıncılığıyla adından söz ettirmektedir. Gelişen teknolojiye ve son kullanıcının ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışan Grup, teknoloji ve medyadaki inovasyon ve gelişmeleri takip etmekte ve desteklemektedir. 

Armağan Medya Grubu yaptığı yenilikler ve başarılı uygulamalarıyla Karadeniz Bölgesi’ndeki medya endüstrisine yön vermektedir: Karadeniz Bölgesi’nin ilk politika ve ekonomi dergisi olan Statüko ile Samsun başta olmak üzere Karadeniz Bölgesi’nde siyasetçilere ve iş adamlarına yön veren dergicilik dönemini başlatmış, okuyucularına Politika, İş Dünyası, Ekonomi, Yönetim, Şirket Haber, Sanat, Spor ve Magazin içeriği sunan Statüko Dergisi’nin başarısı dergi trendini hızlandırmıştır.

 

Grup, bünyesine 2012 yılında kattığı samsunmedyahaber.com internet haber sitesiyle birçok başarıya imza atmıştır. İnternet haber sitesinin ismini 2017 yılında www.samsunhurhaber.com olarak değiştiren Armağan Medya Grubu bu isim ile adından oldukça söz ettirmiştir.

 

Armağan Medya Grubu aynı zamanda, Okan Baş Kişisel ve Marka Danışmanlığı, Armağan Prodüksiyon ve Yapım, Armağan Tiyatro Topluluğu, 3D Kişiye Özel Duvar Kağıtları, Ofis tasarım ve Mobilyaları ve Ajans hizmetlerini bünyesinde bulunduruyor.

 

Armağan Medya Grubu’nun kurulduğu ilk günden itibaren sürdürdüğü kaliteli ve ilkeli yayıncılığı, istikrarı, profesyonel, etik değerlere saygılı, kalite odaklı bakış açısı, Türk halkının Armağan Medya Grubu çatısı altındaki markalara duydukları güven ve sadakat duygusunu sürekli beslemektedir. Armağan Medya Grubu, yaptığı atılımlar ve Türk medya endüstrisine kattığı yeniliklerle sürekli bir fark yaratma beklentisini doğurmakta ve bu beklentileri karşılama motivasyonu ile ilerlemektedir. 

Armağan Medya Grubu, yayınları ve gerçekleştirdiği özel projeler ile kurumsal kimliğinin önemli bir parçası olan sosyal sorumluluk kavramına yaklaşımının somut örneklerini ortaya koymaktadır. Armağan Medya Grubu, çevre, eğitim, sağlık ve kültür-sanat gibi konularda destek olduğu çeşitli projelerle; sivil toplum kuruluşları, hükümet ve yerel yönetimler ile beraber çalışarak kamuya fayda sağlamayı ilke edinmiş ve medyanın aracı rolünü başarıyla yerine getirmiştir.

Grubun sosyal sorumluluk alanında yapmış olduğu çalışmaların başlıcaları arasında; Statüko Dergisi’nin 2010 yılından bu yana kamuoyunu bilgilendirmek, bilinçlendirmek, merak edilen soruların yanıtlarını aramak ve farkındalık yaratmak üzere gerçekleştirdiği ‘Yeni Dünya Düzenine Yön Veriyoruz’ başlığı altında gerçekleştirilen ve farklı STK’lar ile yürütülen projeleri sayabiliriz.

Armağan Medya Grubu, gerçekleştirdiği yayınlar ve sosyal sorumluluk kampanyaları için bugüne kadar yaklaşık 350 ödüle layık görülmüştür. Grup, her geçen gün ödüllerine yenilerini eklemeye devam etmektedir.

Haber Yazılımı