Haber Detayı
01 Nisan 2019 - Pazartesi 14:30
 
Ülkemize ve İstanbul'a hayırlı olsun!
AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, açıklamalarda bulunmak üzere AK Parti İstanbul İl Başkanlığına geldi.
- Haberi
Ülkemize ve İstanbul'a hayırlı olsun!

Binali Yıldırım'ın açıklamalarından satır başları:

Ülkemize ve İstanbul'a hayırlı olsun. Tabi birçok yerde açıklandı. İstanbul için henüz sayım devam ediyor. Şu an itibarıyla 14 sandık daha sayılacak ve geldiğimiz nokta da yaklaşık olarak 25 bin civarında rakip aday bizden daha fazla oy almış gözüküyor. İstanbul'da 319.500 iptal oy da var.

Şüphesiz YSK mazbatayı kime verirse başkan o olacak biz tebrik etmesini biliriz, ancak sürecin de devam ettiğini söylemekte fazla var. Biz AK Parti olarak YSK'dan önce resmi olmayan sonuçları belirleriz. Dün akşam itibariyle elimize gelen sonuçlara göre çıktık sonuçları açıkladık. Ondan bu tarafa yaşanan gelişmeler bizim için de yeni sonuçlardır. Kazanan kim olursa olsun İstanbul halkına teşekkür ediyorum. Güzel bir seçim oldu.

Teşkilatımız Cumhur İttifakı olarak AK Parti ve MHP il başkanlıkları, teşkilatımız, kadın ve gençlik kollarımıza kadar bütün teşkilatlar canla başla çalıştıl ve süreci tamamladık. Bu vesileyle bütün yol arkadaşlarıma özellikle teşekkür ediyorum.

Kaynak: (AA) - Anadolu Ajansı Editör:
Etiketler: Ülkemize, ve, İstanbul'a, hayırlı, olsun!,
Yorumlar
Haber Yazılımı