Haber Detayı
29 Kasım 2018 - Perşembe 13:37
 
SAMSUNSPOR'UN PİLOT TAKIMI OLACAĞIZ
Samsun'un en kalabalık nüfusuna sahip İlyasköy Mahallesi'nde gençliği spora teşvik etmek için kurulan İlyasköyspor Kulübü altyapısını oluşturmaya başladı. Kulüp Başkanı Tamer Coşkun, "Gençliğimize sahip çıkmak adına kurduğumuz kulübümüzle birlikte büyük başarılara imza atarak Samsunspor'Un pilot takımı olacağız" dedi.
SPOR Haberi
SAMSUNSPOR'UN PİLOT TAKIMI OLACAĞIZ

Samsun amatörüne yeni heyecan katacak olan İlyasköyspor Kulübü Mavi-Beyaz forma altında altyapısını oluşturmaya başladı. Öncelikle 2006-2012 doğumlu sporcu adaylarıyla yarışmacı gruplarda mücadele verecek olan İlyasköyspor Kulübü, mahallede yeni bir heyecan yarattı. Gençliğe kötü alışkanlıklardan kurtarmak için İlyasköyspor Kulübü'nü kuran Başkan Tamer Coşkun, kulübün kuruluş aşamasında kendisine destek veren başta yönetim kurulunda yer alan dostlarına sonrasında tüm mahalle sakinlerine teşekkür etti.

 

SAMSUN'UN MAVİ BEYAZ ÇOCUKLARI İLYASKÖY'DE TOPLANTI

 

Mahalle nüfusunun 13 bin civarında olduğunu söyleyen Kulüp Başkanı Tamer Coşkun, "Yıllarca Samsunspor forması altında spor yapan biri olarak mahallemizde spor kulübünün olmayışının eksikliğini htik. Dostlarımla birlikte kulüp kurabilirmiyiz diye düşündüğümüz de çalışmalara başladık. Ve Mavi - Beyaz olarak belirlediğimiz renklerle birlikte İlyasköyspor Kulubü'nü kurduk. Hedefimi,z başarılı sporculardan kuracağımız kadrolarımızla birlikte Samsunspor'un pilot takımı haline gelebilmek. Bunu başaracak ekibe sahibiz" dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: SAMSUNSPOR'UN, PİLOT, TAKIMI, OLACAĞIZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı