Haber Detayı
29 Ocak 2018 - Pazartesi 14:02
 
SAMKON Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Şimşek Ahmet Çabuk’a Bilgi verdi..
SÖZÜMÜZDEN DÖNMEDİK… Üç hafta önce Samsunspor’a üç milyon TL bağış toplayacaklarını Taraftarın Sesi programında açıklayan SAMKON Başkanı Sezgin Gümüş tarafından bu güne kadar herhangi bir bağışın yapılmamasına Genel Başkan Yardımcısı ve Türk Halk Müziği Sanatçısı Hüseyin Şimşek açıklık getirdi.
- Haberi
SAMKON Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Şimşek Ahmet Çabuk’a Bilgi verdi..

Bugün Samsun Hür Haber Sitesini ziyaret eden SAMKON Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Şimşek, Spor Müdürümüz Ahmet Çabuk’a şu bilgileri verdi;” Bakanımız Sayın Sezgin Gümüş Valimiz Osman Kaymak tarafından başlatılan Samsunspor’a yardım kampanyası çerçevesinde SAMKON’a bağlı İstanbul ve Trakya bölgesindeki tüm Dernek ve Federasyon Başkanlarını arayarak ve onlardan onay alarak bir liste oluşturdu. Bu listede bir çok Samsunlu zengin iş adamalarımızın ismi bulunmakta. Sezgin bey daha sonra Sayın Valiyi telefonda arayarak kapsamlı bir bilgi verdikten sonra listeyi faks yoluyla Vali beye ulaştırdı. Bizler Dernek ve Federasyonlar olarak yasal yönden başka bir kurum yada kuruluş adına para toplama yetkisine sahip olmadığımız için listedeki arkadaşlarımızla Valimizin iletişim kurmasını rica ettik. 2 ila 3 milyon TL civarında bir yardımın bu yolla Samsunspor’a toplanması mümkündü. Ancak Sayın Valimiz bu projeye alaka göstermedi.” Dedi.

SAMSUNSPOR’A PARA HER ZAMAN LAZIM…

Kampanya projelerinden vaz geçmediklerini ve  işleri nedeniyle Almanya’da bulunan SAMKON Başkanı Sezgin Gümüş’ün dönmesini beklediklerine vurgu yapan Hüseyin Şimşek, Spor Müdürümüz Ahmet Çabuk’un biraz geç kalmadınız mı sorusu üzerine;” Neden geç kalınsın ki ? Samsunspor’a sıcak para her zaman lazım. Sezgin bey Cuma günü Almanya dan dönüyor. Bende bugün İstanbul’a gidiyorum. Valimiz bize geri dönmese dahi başka bir yöntemle gereken yardımı toplayıp Samsunspor’a vereceğiz. Bizim reklam peşinde olduğumuzu söyleyip belden aşağı vuranlara sözümüzü tutarak gereken cevabı vermiş olacağız.” İfadelerini kullandı.

7 ŞUBAT’TA SAMSUN DAYIZ

Samsunspor’a sürekli para akışını sağlayacak başka bir projeleri’nin olduğunun altını çizen Hüseyin Şimşek;” Şubat ayının ilk haftasında bir dizi görüşmeler yapmak için SAMKON olarak bir heyetle Samsun’a geleceğiz. Başta Sayın  Valimiz Osman Kaymak olmak üzere tüm Belediye Başkanlarını ve çeşitli kurum ve kuruluşları ziyaret edip kampanya hakkında bilgilendireceğiz. Ayrıca kendi bünyemizde bulunan tüm Federasyon ve Derneklerimize Samsunspor Store stantları kurarak binlerce üyelerimize ürünlerimizi satarak çok ciddi bir gelir elde edeceğiz. Bu çalışmaya herhangi bir şaibe bulaşmaması için  Sayın Valimiz’den kontrol amaçlı birini görevlendirmesini talep edeceğiz.” Diye konuştu.

Haber:Dursun Numan

Kaynak: Editör: Dursun Numan
Etiketler: SAMKON, Genel, Başkan, Yardımcısı, Hüseyin, Şimşek, Ahmet, Çabuk’a, Bilgi, verdi..,
Yorumlar
Haber Yazılımı