Haber Detayı
11 Ocak 2018 - Perşembe 14:39
 
Sadece, Samsun Kahveciler Esnaf Odası Başkanı değil;GÖNÜLLERİN BAŞKANI MUSTAFA KARA...
Samsun Kahveciler Esnaf Odası Başkanı Başkanı Mustafa Kara, odanın yapılacak olan seçimlerinde yeniden aday olduğunu açıklayarak, "Yaptığımız çalışmalar işimizin aynasıdır. Biz buradayız" dedi.
EKONOMİ Haberi
Sadece, Samsun Kahveciler Esnaf Odası Başkanı değil;GÖNÜLLERİN BAŞKANI MUSTAFA KARA...

Samsun Kahveciler Esnaf Odası olağan kongre gidiyor. Samsun Kahveciler Esnaf Odası Başkanı Başkanı Mustafa Kara, oda seçiminde başkanlığa yeniden talip ve üyeleriyle birlikte bu yarışı tamamlayacaklarını söyledi. Kara “Yaptığımız başkanlık sürecinde her anımızı esnafımızın yanında ve sorunlarının çözümü için çaba sarf ederek, yaşadık" dedi.


ONLARIN SORUNUN KENDİ SORUNUM OLARAK GÖRDÜM!
Samsun Kahveciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Kara, "Başkanlığım süresince hiç bir esnaf kardeşimi birbirinden ayrı tutmadım. Sadece seçim dönemlerinde üyelerimizi ziyaret etmedim. Ben her anımı onların yanında geçiriyorum. Bir bardak çaylarını içip sıcak sohbetlerine ortak oluyorum. Her birisinin sorununu kendi sorunum olarak kabul edip çözümü için elimden geleni yaptım ve yapmaya da devam edeceğimden kimsenin şüphesi olmasın" şeklinde konuştu.


ÜYELERİN TAMAMI MUSTAFA KARA'NIN YANINDA
Ziyaret ettiği oda üyelerinin hepsinin desteğini alan Mustafa Kara, esnaf odalarının tüm üyelerinin kalbinde ayrı bir yeri ayrı bir sevgisi bulunduğu gözle görülüyor. Kara, "Üyelerimizin bu ilgi ve alakası asla ama asla yapmacık değil. Hepsi gönülden yürekten davranıyorlar. Tabi bizim bu duygularımız her zaman karşılıklı olmuştur. İlişkilerimiz üye başkan değil abi kardeş şeklindedir" dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sadece,, Samsun, Kahveciler, Esnaf, Odası, Başkanı, değil;GÖNÜLLERİN, BAŞKANI, MUSTAFA, KARA...,
Yorumlar
Haber Yazılımı