Haber Detayı
27 Ocak 2018 - Cumartesi 11:03
 
Kazım Yılmaz: Kayyum korkusu olanlar düşünsün!
Günlerdir üzerinde türlü spekilasyon’lar yapılan Samsunspor eski Başkan’ı Kazım Yılmaz sadece Samsun Hür Haber’e konuştu…
SPOR Haberi
Kazım Yılmaz: Kayyum korkusu olanlar düşünsün!

Spor Müdürümüz Ahmet Çabuk ile dün akşam geç saatlerde telefon da görüşen Kazım Yılmaz sessizliğini bozarak;” Ahmet bey ben size daha önce söylemiştim. Şu an sessiz bir kedi gibiyim. Son anı bekliyorum demiştim. Hatırlarsanız benim Kazım Yılmaz olarak Sayın Valimize ve Büyükşehir Belediye Başkanı’na verilmiş sözüm var. Bu sözümü en kısa zamanda yerine getireceğim demiştim.  Şimdi zamanıydı ve üzerime düşeni yaptım. Paranın miktarı değil Samsunspor’un konumu benim için daha önemli. Kampanya sürecinde 10 Lira dahi olsa bağış yapanlara teşekkür ediyorum. Su akar yolunu bulur. Biz Samsunspor’uz bize bir şey olmaz. Geldiğimiz nokta da hesap vermek zorunda olanlar, Samsunspor'u kötü yöneterek Kayyum korkusu olanlar düşünsün. Allah’ın adeleti kulunkine benzemez. Allahın da hesap soracağı günler gelecek. Artık  hukuk devreye girecek, inşallah her şey ortaya çıkacak.'' dedi.

ASIL AZMAZ BAL KOKMAZ

Samsunspor tarihinde mali yönden en düzgün defterlerin benim dönemimde tutulduğunu o zamanlar kulübü denetleyen iç işleri bakanlığı müfettişleri teşekkür ederek ödüllendirdi diyen Kazım Yılmaz; ”Benim asaletim belli. Ecdatlarımızdan kalan lekesiz bir soyadı taşıyorum. Bizi bilenler bilir. Sağda solda hakımda sarf edilen kötü sözleri sahiplerine iade ediyorum. Ben Samsun Çarşamba'lıyım ve herkesten daha çok Samsunspor'luyum. Ben bu yolda tehditler aldım. Kulüpten hak etmediğim bir kuruş talebim olmadı. İşte defterler orada şimdi eğriye doğruya Kayyum heyeti karar verecek. Göreceksiniz Sayın Valimizin görev vereceği arkadaşlar kısa zamanda Samsunspor’u layık olduğu yerlere getirecekler.” ifadelerini kullandı.

TARAFTARLARA SESLENDİ

Sözlerine taraftarlara mesaj yollayarak devam eden Kazım Yılmaz; ”Samsunspor kulübü kimsenin babasının tapulu malı değildir. Oranın tek sahibi cebinde ki son 5 lirayı bile takımlarından esirgemeyen büyük Samsunspor taraftarlarıdır. Son genel kurulda da bu görülmüştür ki mesele Samsunspor olunca en çok sahiplenen taraftarlarımız oluyor. Onları canı gönülden kutluyorum. Başkanlık yaptığım dönemde beninde hatalarım oldu. İyi niyetim çok su ihtimal edildi ancak bende neticede bir insanım. Önemli olan hataları değil kötü niyetleri sorgulamaktır. Bundan sonra her şey taraftarlarımızın elinde. Önce Manisa maçında takıma sahip çıksınlar. Sonrası kademe kademe her şey yoluna girecek. Büyük Samsunspor’un büyük taraftarlarına selam ve sevgilerimi yolluyorum.” diyerek sözlerini tamamladı.

Haber:Dursun Numan

Kaynak: (SHH) - SAMSUNHÜRHABER Editör: Dursun Numan
Etiketler: Kazım, Yılmaz:, Kayyum, korkusu, olanlar, düşünsün!,
Yorumlar
Haber Yazılımı