Haber Detayı
25 Ocak 2018 - Perşembe 12:44
 
Bugün sitemizi ziyaret eden efsane kaptan Celil Sağır'dan Salvo…
Bugün sitemizi ziyaret eden efsane kaptandan gündem yaratacak açıklamalar geldi. Samsunspor'da Beka sorunu var. Ortalıkta pis bir senaryo dolaşıyor dedi.
SPOR Haberi
Bugün sitemizi ziyaret eden efsane kaptan Celil Sağır'dan Salvo…

Samsunspor’un üzeride gizli oyunlar oynandığının altını çizen Celil Sağır.” Armayı ve Samsunspor’u ortadan kaldırma yönünde sinsice plan yapıldığı duyumları alıyorum. Ortalıkta böyle bir çabanın olduğu söylentilerini iyiden iyiye dillendirenler var. Senaryo ya göre Samsunspor’u düşürüp başka bir takımı çıkarmak gibi haince hesaplar yapılıyor. Bu oyunu bozacak tek güç Samsunspor taraftarlarıdır. Ben Samsunspor kulübünden çıkar gözeten asalaklardan değilim. Yıllarca gururla formasını giydiğim kulübümün arma değerininin geleceğinden derin endişeler duyuyorum. O nedenle büyük Samsunspor taraftarlarını uyarmak benim vazifem. Herkes gözünü dört açsın Armamızı kurtarmak için verilecek her mücadelede varım. Ben bu kutsal davanın askeriyim.” diye taraftarlara seslendi.

COKUN ZEREN’E TEPKİLİ

Samsunspor Dallas olmuş diyen Celil Sağır,” Kimin eli kimin cebinde belli değil. İnsan olarak Sportif Direktör Coşkun Zeren’i severim ama neye hizmet ettiğini anlamıyorum. Samsunspor’u ve o kutsal armalı formayı çiğneyip giden futbolcuları kulübün menfaatleri bahanesiyle geri çağırmak ne demek oluyor ? Samsunspor bu kadar ucuz bir camia mı? Soruyorum kendisine. Arma mı önemli yoksa günü kurtarmak için yapılan hamleler mi önemli ? Kulübün onurunu ve duruşunu ayaklar altına alma hakkını kim Coşkun Zeren’e vermiş ? Zeren kime hizmet ediyor.” dedi

ENGİN HOCA YANLIŞ YAPTI

Spor Müdürümüz Ahmet Çabuk ile yönetim kurulu üyemiz Ali Haliloğlu’a içini döken İmparator Lakaplı Celil Sağır konuşmasının son bölümünde Teknik Direktör Engin İpekoğlu'na da çatarak;” Ben Ramazan Övünç konusunda Engin hocanın sonuna kadar arkasında durdum. Bir futbolcu hocası hakkında ileri geri konuşamaz. O varsa ben yokum gibi profesyonelliğe yakışmayan sözler sarf edemez. İpekoğlu bu konuda sergilediği dik duruşu Ufuk Budak ve Çağrı Ortakaya konusunda  da sergilemeliydi. Çok büyük bir yanlış yaptı. Coşkun Zeren ile Engin İpekoğlu bu davranışlarıyla Samsunspor’u ayaklar altına alarak çiğnettiler. Bu davranışın bir tek adı var. O da Arma’ya ihanettir.” diyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bugün, sitemizi, ziyaret, eden, efsane, kaptan, Celil, Sağır'dan, Salvo…,
Yorumlar
Haber Yazılımı